İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Kurs Kategorisi: Görselleştirme Eğitimleri

 • Unity (Oyun Geliştirme) Uzmanlığı Kursu

  Bilgisayarlar, konsollar ve mobil cihazlar için video oyunları ve simülasyonları geliştirmek için kullanılan çapraz platform bir oyun geliştirme motoru olan Unity, Oyun Geliştirme Alanında En çok tercih Edilen Uygulamalardan biridir.

 • Z-Brush Karakter Modelleme Kursu

  Sektördeki En gelişmiş 3 Boyutlu Modelleme Programı olan Z-Brush, sanki bir dijital kil ile çalışıyormuş hissiyatı verir. Bu kil itilebilir, çekilebilir, ezilebilir, kazınabilir ve sanki elle yapıyormuşsunuz gibi başka şekillerde tasarlanabilir.

 • Maya Karakter Modelleme ve Animasyon Kursu

  Dünya Genelinde Tasarım Alanının En Profesyonel Modelleme ve Animasyon Programı Olan Autodesk Maya ile Gerçekliği ayırt edilemeyen 3 Boyutlu karakterler modelleyip animasyonlar oluşturun.

 • Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığı Kursu

  Grafik Tasarım ve Video Effect Eğitimi Kursu

  Reklam Dünyasının en önemli parçası olan Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir hale geleceksiniz.

 • Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu

  Reklam sektörünün gerekliliklerine uygun, baştan aşağı dinamizm bakış açışıyla hazırladığımız Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir, aynı zamanda freelancer olarak da iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • Video Efekt Uzmanlığı Kursu

  Günümüz dünyasında reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelen “ video reklamcılık “ için özel olarak oluşturduğumuz Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • Premier Pro Kursu

  Dünyanın en çok tercih edilen Adobe yazılımı olan “ Premiere Pro “ eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • Photoshop Kursu

  Grafik Tasarım sektörünün en önemli programı olan Photoshop eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir, freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • InDesign Kursu

  Çoklu sayfa baskılarını tasarlamak için kullanılan ve Grafik Tasarımcıların en yaygın olarak kullandığını programlardan birisi olan Indesign, eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, yayınevi, dergi, gazete gibi pek çok alanda çalışabileceğiniz gibi bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir, freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • Illustrator Kursu

  Grafik Tasarım dendiğinde akla ilk gelen programlardan biri olan illüstratör, vektörel tabanlı yapısı ile dünyanın en yaygın grafik tasarım programlarından biridir. Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • CorelDRAW Kursu

  Vektörel tabanlı yapısı ve kullanım kolaylığı ile CorelDraw, grafik Tasarım mesleğinin en yaygın programlardan biri olan. Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.

 • After Effects Kursu

  Video reklam sektörünün olmazsa olmaz programı olan “ after effects “ eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.