İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Maya Karakter Modelleme ve Animasyon Kursu


Dünya Genelinde Tasarım Alanının En Profesyonel Modelleme ve Animasyon Programı Olan Autodesk Maya ile Gerçekliği ayırt edilemeyen 3 Boyutlu karakterler modelleyip animasyonlar oluşturun.
milimetrik
144 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Maya Karakter Modelleme Kursu

Maya Karakter Modelleme ve Animasyon eğitimi içerisinde Organik ve İnorganik Modellemeler oluşturulup, Photoshop ile renklendirilip Animasyonlar eklenerek V-RAY ile birlikte Render alınarak bir çok projeyle Animasyon dünyasında yerinizi alacaksınız. Maya Programı ile Oyun Dünyasındaki karakterleri modelleyebilir, Animasyon çizgi filmler oluşturabilir ve Gerçekçi projelere imza atabilirsiniz.

Kurum olarak en önemli amacımız Sektörün en revaçta olan, Game of Thrones, AVATAR gibi Dünyaca ünlü yapımlarda, Medikal ve Oyun Sektörü gibi bir çok alanda Kullanılan AutoDesk Maya Programını Profesyonelce kullanabilmenizi sağlayarak sizlerin de Animasyon Dünyasında Kendi Modellemelerinizi oluşturmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak uluslararası nitelikte sunmuş olduğumuz 144 Saatlik en kapsamlı eğitim içeriği ile birlikte Modelleme ve Animasyon Dünyasının yıldızı olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir