İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu


Reklam sektörünün gerekliliklerine uygun, baştan aşağı dinamizm bakış açışıyla hazırladığımız Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir, aynı zamanda freelancer olarak da iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
72 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Grafik Tasarım Uzmanlığı Kursu

Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimimizin içerisinde 12 farklı program eğitimi alacaksınız. Milimetrik Akademi olarak bizleri sektörün lideri yapan en önemli noktalardan birisi; ister ajans mensubu olun, isterseniz reklam sektörünün farklı bir mecrasında çalışıyor olun her sektörün ihtiyacını karşılayabilir bir eğitim veriyor olmamızdır.  Akademi olarak hedefimiz sizleri hem dijital hem basılı mecralarda uzman yapmak.

Kursumuzun en önemli detaylarından birisi ise; kurumsal kimlik, marka sunum tasarımı ve matbaa baskı teknikleridir. Reklam sektörünün en önemli kazançlarından biri olan “ marka tasarım “ alanında da kendinizi geliştirebilecek, üst düzey kazançlar elde edebileceksiniz. Ayrıca baskı teknikleri eğitimimiz ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve danışmanlık yapabileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sizlere sektörün en kapsamlı Grafik Tasarım eğitim içeriğini sunuyoruz. Kursumuz sayesinde, Farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir