İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Premier Pro Kursu


Dünyanın en çok tercih edilen Adobe yazılımı olan “ Premiere Pro “ eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
18 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Adobe Premier Pro Eğitimi

Premiere Pro kolay kullanımı sayesinde dünyanın en çok tercih edilen Adobe programıdır. Sadece reklam tasarlayan değil, reklamı yayınlayan insanlar tarafından da çok sık olarak kullanılır. Eğitimimiz sayesinde; program ara yüzünden video geçişlere, renk – ışık efektlerinden ses efektlerine kadar her türlü detaylı bilgiye sahip olacaksınız. Akademi olarak amacımız; dünyanın en yaygın programı olan Premier Pro da uzman olarak sektöre kazandırmak.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak Premier Pro programını sadece yüzeysel mantık ile değil dünya trendlerine uygun hali ile kullanmanızı sağlıyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir