İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

CorelDRAW Kursu


Vektörel tabanlı yapısı ve kullanım kolaylığı ile CorelDraw, grafik Tasarım mesleğinin en yaygın programlardan biri olan. Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
12 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

CorelDraw Eğitimi

CorelDraw eğitimimiz ile vektörel tabanda çizimler yapabileceksiniz. Eğitimimiz ile; program ara yüzü, nesne çizim mantığı gibi başlangıç seviyesi komutlardan kurumsal kimlik, marka tasarım, matbaa baskı teknikleri, desen çizimi, dizgi tekniği, gibi ileri seviye işlemler konusunda da uzman olabileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak CorelDraw programını sadece yüzeysel mantık ile değil dünya trendlerine uygun hali ile kullanmanızı sağlıyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir