İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Photoshop Kursu


Grafik Tasarım sektörünün en önemli programı olan Photoshop eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir, freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
36 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Adobe Photoshop Eğitimi

Photoshop eğitimimiz ile fotoğraflar üzerinde renk – ışık ayarları yapabilecek, yüz üzerinde düzenlemeler yapabilecek, afiş – post – story gibi dijital tasarımlar hazırlayabilecek, müşterinizin ihtiyacı olan her türlü baskı ihtiyacını karşılayan tasarımlar yapabilecek, yapılan tasarımları baskıya hazır hale getirebilecek ve hazırlamış olduğunuz tüm tasarımları mockup dosyaları içerisinde müşterilerinize sunabileceksiniz.

Photoshop sadece fotoğraf düzenleme programı değil aynı zamanda bir tasarım programıdır. Bu yüzden sadece grafik tasarımcılar değil; sosyal medya reklamcıları, fotoğraçılar gibi reklam ihtiyacı olan herkes yaygın olarak kullanmaktadır. Kurum olarak amacımız; sizlerin tüm sektörlere hitap edebilen üst düzey Photoshop kullanıcısı olmanızı sağlamak.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak Photoshop programını sadece yüzeysel mantık ile değil dünya trendlerine uygun hali ile kullanmanızı sağlıyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir