İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

After Effects Kursu


Video reklam sektörünün olmazsa olmaz programı olan “ after effects “ eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
18 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

After Effects Kursu

After Effects eğitimimiz kompozisyon mantığı ile başlıyor. Reklam oluşturacağınız mecraya uygun şekilde boyut, zaman ve FPS ayarlamaları hakkında kapsamlı bir anlatım yapıyoruz. İlk etapta hazır, çekimi yapılmış videolar üzerinde düzenlemeler yapıyoruz ve render işlemi uyguluyoruz. Daha sonra Key frame mantığı, video geçiş, animasyon yapımı gibi başlangıç konularını anlatıyoruz. Orta seviye konu olarak Photoshop içerisinden alınan görseller ve illustrator içerisinden alınan vektör nesneleri hareketlendiriyoruz. İleri seviyede ise; Graph editör komutu, yeşil perde ile çekim ve efekt mantığı ve kamera mantığı ( program içerisinde ) gibi konuları işliyoruz. Ayrıca hazır video template dosyaları ile çalışacak ve plug-in – eklenti mantığını da detayları ile bilirkte öğreneceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak After Effects programını sadece yüzeysel mantık ile değil dünya trendlerine uygun hali ile kullanmanızı sağlıyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir