İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığı Kursu


Reklam Dünyasının en önemli parçası olan Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir hale geleceksiniz.
milimetrik
120 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Grafik Tasarım ve Video Effect Eğitimi Kursu

Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizin içerisinde 15 farklı program eğitimi alacaksınız. Milimetrik Akademi olarak bizleri sektörün lideri yapan; eğitim programımız içerisinde hem geleneksel hem de dijital tasarımlar uyguluyor olmamızdır. Akademi olarak amacımız sizleri hem dijital hem basılı mecralarda uzman yapmak.

Kursumuzun en önemli amaçlarından birisi; kurumsal kimlik ve marka sunum tasarımı hazırlamak. Reklam sektörünün en önemli kazançlarından biri olan “ marka tasarım “ alanında da kendinizi geliştirebilecek, üst düzey kazançlar elde edebileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sektörün en kapsamlı eğitim içeriğini sunuyoruz. Hem ajans seviyesinde tasarımlar yapabilecek hem de basılı ve dijital mecralar da müşterilerinizi yönlendirebilecek, ileri seviye video kurgular yapabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir