İLETİŞİM:444 3 111

E-MAİL:bilgi@milimetrik.com

Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığı Kursu


Reklam Dünyasının en önemli parçası olan Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir hale geleceksiniz.
milimetrik
102 Saat
Sertifika
8 Öğrenci

Kurs Tanımı

Grafik Tasarım ve Video Effect Eğitimi Kursu

Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizin içerisinde 15 farklı program eğitimi alacaksınız. Milimetrik Akademi olarak bizleri sektörün lideri yapan; eğitim programımız içerisinde hem geleneksel hem de dijital tasarımlar uyguluyor olmamızdır. Akademi olarak amacımız sizleri hem dijital hem basılı mecralarda uzman yapmak.

Kursumuzun en önemli amaçlarından birisi; kurumsal kimlik ve marka sunum tasarımı hazırlamak. Reklam sektörünün en önemli kazançlarından biri olan “ marka tasarım “ alanında da kendinizi geliştirebilecek, üst düzey kazançlar elde edebileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

Türkiye’de az sayıda kişinin olduğu konularda uzman olun

İş arayan değil, aranan biri olacaksın

Büyük şirketlere girmen çok kolay olacak.

Gelirin Türkiye standartlarının çok üzerinde olacak.

Müdür, şef gibi pozisyonlara terfi alman çok kolay olacak

Kursa ödediğin ücretin kat kat fazlasını amorti edeceksin

Milimetrik Akademi olarak sektörün en kapsamlı eğitim içeriğini sunuyoruz. Hem ajans seviyesinde tasarımlar yapabilecek hem de basılı ve dijital mecralar da müşterilerinizi yönlendirebilecek, ileri seviye video kurgular yapabileceksiniz.

Şunlarıda Sevebilirsiniz

    Son Gönderiler