İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Kurs Kategorisi: Mimari Eğitimleri

 • Mimari Tasarım Uzmanlığı Kursu

  Mimari Tasarım Uzmanlığı Eğitim Paketini tamamladığınızda 3 boyutlu sahne tasarımlarında, BIM tabanlı modellerde, teknik resim ve animasyonlarınızı kendiniz geliştirecek, projelerinizde imza sahibi olacaksınız.

 • Rhinoceros Architecture Kursu Eğitimi

  Rhinoceros Architecture programı ile Amorf dizayn modüllerinde uzmanlaşacak, mimari, endüstriyel tasarım alanlarında çalışabilecek farklı tasarımlarınız ile sektörde aranılan bir mimar olacaksınız.

 • Rhinoceros Grasshopper Kursu

  0 Lessonsin

  Rhinoceros Grasshopper eğitimimiz ile algoritmik biçim araştırması ve gerçek zamanlı parametrik modellemeler yapabilecek, projenin bilgilerini belirli parametreler ile tanımlayarak üzerinde sonsuz değişiklik yapma imkanına sahip olacaksınız. Mimari, Endüstri ve takı tasarımı gibi alanlarda yerinizi alacaksınız.

 • Revit Architecture ve Structure Kursu

  Gelişen yapı sektöründe Dünya çapında en çok kullanılan BIM tabanlı modelleme programı olan Revit Architecture&Structure ile inşaat ve mimari sektörlerindeki lider firmalarında uluslararası projelerde uzman tasarımcı olacaksınız.

 • Revit Dynamo Kursu

  0 Lessonsin

  Revit Dynamo eğitimimiz ile gerçek zamanlı parametrik modellemeler yapabilecek, projenin bilgilerini belirli parametreler ile tanımlayarak üzerinde sonsuz değişiklik yapma imkanına sahip olacaksınız. Mimari, Endüstri ve takı tasarımı gibi alanlarda yerinizi alacaksınız.

 • Autodesk 3DS Max Kursu

  Autodesk 3dsMAX programı sayesinde gerçekli modeller tasarlayarak, Mimari, inşaat, endüstriyel, reklamcılık, oyun ve film sektörlerinde 3 boyut görselleştirme uzmanı olarak çalışabileceksiniz.

 • SketchUp Kursu

  0 Lessonsin

  Sketchup programının hızlı arayüzü, gelişmiş tasarım teknikleri ile görselleştirme konusunda uzmanlaşacak, sektörde tasarım ofislerinde iş bulabileceksiniz.

 • Photoshop Post Production Kursu

  0 Lessonsin

  Photoshop Post Production ile görsellerinizi kalitelendirebileceksiniz. 3 boyutlu modelleme yaparken bilgisayar sisteminizi zorlayan yüksek polygonlu objeleri modellerinize ekleyerek zaman ve enerji tasarrufu yapacaksınız.

 • Autodesk AutoCAD Kursu

  0 Lessonsin

  Autodesk firması tarafından geliştirilen dünya’nın en eski ve en çok kullanılan CAD programlarından olan AutoCAD programı ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu projelerinizde teknik detaylara hakim olacaksınız. Statik Proje ofislerinde, Teknik ofislerde, üretim ve imalat sanayinde ve şantiyelerde aranılan personeli olacaksınız.

 • Lumion 3D Kursu

  0 Lessonsin

  Lumion 3D programı ile 3 boyutlu modellerinizin malzeme atama, ışıklandırma ve peyzaj tasarımlarını gerçekleştirecek olup gerçekçi render alabileceksiniz.

 • Unreal Engine ile Mimari Animasyon Kursu

  0 Lessonsin

  Görsel animasyon kısmında en gelişmiş programlardan olan Unreal Engine programı ile mimari tasarımlarınızı farklı bir boyuta taşıyarak sunumlarınızda efektif detaylara yer vereceksiniz.

 • V-RAY Kursu

  0 Lessonsin

  Günümüz çağında yapılan projelerde en önemli sürecin görselleştirme ile sunum aşaması olması sebebiyle sektörde en çok tercih edilen V-Ray render programı sayesinde profosyonel sunumlar oluşturacaksınız.

 • MS Office İle İleri Excel ve Makro Kursu

  Milimetrik Akademi olarak sizlere sunmuş olduğumuz 48 saatlik MS Office ile İleri Excel ve Makro eğitimimiz sayesinde Microsoft Office programlarına olan hakimiyetinizin yanı sıra İleri excel ve Makroda da yapabileceklerinizin sınırlarını ortadan kaldıracak ve firmaların aradığı kişi siz olacaksınız.