İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Proje

Danışmanlık

Proje ve Danışmanlık

Milimetrik Proje ve Danışmanlık olarak 16 yıldır sektörde yüzlerce firmaya eğitim ve danışmanlık hizmeti verdik, vermekteyiz. Teknolojinin sürekli gelişmesi ve ortaya çıkan yeniliklerin ve gelişmelerin artması ile birlikte danışmanlık ihtiyacı büyümektedir. Bu teknolojik gelişmelerin şirketler için bir sorun olmaktan çıkıp bir fırsata dönüşmesi için şirketlerin yanındayız.

Güncel teknolojik ve sektörel gelişmeleri takip ederek Ulusal ve Uluslararası tüm standartlara uyuyor ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme Proje Danışmanlık

ERP, Web Projeleri, Yapay zeka, İş Zekası ve Raporlama, Big Data Yönetimi, Mobil Uygulama Yapımı ve Oyun Tasarımı gibi her türlü uzmanlık alanında proje danışmanlığınızı yapıyoruz.

Siber Güvenlik Proje Danışmanlık

Ağ Güvenliği, Web Uygulama Güvenliği, Mobil Uygulama Güvenliği ve Kaynak Kod analizi alanlarında “ Siber Güvenlik Test “ danışmanlığınızı yapıyoruz.

Sistem Network Proje Danışmanlık

Kurumunuza ait ağların kurulması, VPN bağlantılarının konfigürasyonunun yapılması, Güvenlik duvarlarının ( Firewall ) yapılandırılması ve kurulması gibi üst düzey çalışmalarda proje danışmanlığınızı yapıyoruz.

Makine ve Kalıp Tasarım Proje Danışmanlık

İmal edilecek parçaların tasarlanması, malzeme bilgisi, üretim aşaması ( talaşlı imalat, plastik ve sac kalıp vb. ) gibi tüm üst düzey alanlarda proje danışmanlığınızı yapıyoruz.

Makine ve Sistem Analizi Proje Danışmanlık

Tasarlanmış parçaların mukavemet, explicit, çarpışma, titreşim ve şok, kompozit, topolojik ve parametrik gibi tüm üst düzey analizlerde proje danışmanlığınızı yapıyoruz.

BIM Manager Proje Danışmanlık

BIM Kapsamında konsept tasarımdan analize, simülasyon dan üretime, proje yönetiminden koordinasyona kadar tüm aşamalardan proje danışmanlığınızı yapıyoruz.

1

Kalite

2

Şube

16

Yıl

100%

Başarı

Tasarım

ve Mühendislik'te

Tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Projelerimiz

Mimari Görselleştirme

Kozan İnşaat A.Ş. adına 5 katlı bir apartmanın mimari görselleştirmesi işlerini yaptık. Projeyi iş verenin isteği doğrultusunda malzemeleri ve çevresini düzenledik ve hizmet sağladık. Dış cephe ve iç mekan olmak üzere farklı açılardan bir çok render alındı.

Projenin tamamında firma ile iletişimde kalınıp adım adım bilgilendirme yapıldı. Bu sayede en doğru sonuçlara ulaşıldı. Hem müşteri adına hem de bizim adımıza sağlıklı ve iyi bir proje oldu.

6 kişilik oyun geliştirme ekibimizle modellemeden başlayarak proje sonlanana kadar, bize gelen talepler doğrultusunda projeyi bitirdik. Geliştirilmesi yaklaşık 2 hafta süren bu uygulama şuanda App ve Play Store’da.

Bilindiği üzere sanal gerçeklik birçok sektöre olduğu gibi eğlence sektöründe de sıklıkla kullanılmaktadır. Eğlenceli bir VR oyun talebiyle gelen müşterimizin istekleri doğrultusunda, lunapark içerisinde roller coaster simülasyonu ortaya çıkardık.

VR, Oyun Geliştirme

Pos, Kafe-Restoran Otomasyonu

Yazılım ekibimizle beraber, 2 aylık süre içerisinde bizden istenmiş olunan bu projeyi bitirip, testleri tamamladık. Müşteri memnuniyeti, hızlı ve güvenilir iş yapmayı ilke edinen şirketimiz, gelen talepler doğrultusunda projeleri teslim etmektedir.

Satış Tahmin Uygulaması

Yapay zeka, son 10 yıldır oldukça karşımıza çıkan bir konu. Makine, önceki satılan ürünlerin fiyatına, sürelerine, müşteri taleplerine göre bir algoritmadan geçirip önümüzdeki ay kaç tane satılabileceğine dair tahmin yapar.

Alanında uzman ekibimizle beraber kısa süre içerisinde, bizden istenilen projeyi gerçekleştirdik. İşin daha güzel kısmı ise tahminin doğruluk yüzdesinin başarılı olması.

Altın Kelebek Heykeli

2017 Altın Kelebek ödülleri için talep edilen 5 metrelik 3 adet heykelin tasarım ve üretimini tamamladık. İlk olarak orijinal ödül üzerinden üretime uygun olarak tasarımını tamamladık. Daha sonra CNC ile çeşitli boyutlarda, parçalı bir şekilde üretip montajlayarak projeyi tamamladık. Proje boyunca tamamen kendi kaynaklarımız ve atölyelerimizden yararlandık. Proje kapsamı içerisinde ödül töreni sponsorunun talebi üzerine bir adet 180 cm. boyunda şampuan şişesi tasarımı ve üretimi gerçekleştirdik.

Milimetrik Eğitim ve Proje

Milimetrik, yazılım, makine, mekatronik, inşaat ve mimari sektörlerinde ulusal ve uluslararası ölçekte özgün tasarım ve mühendislik çözümleri üreten, AR-GE ve mühendislik projelendirme şirketidir.

Gücümüzü Bilişim Sektörünün

En Lider Eğitim Merkezinden Alıyoruz.