İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Kurs Kategorisi: Yazılım Eğitimleri

 • Full Stack Developer Yazılım Uzmanlığı Kursu

  17,5 aylık Full Stack Developer eğitimimizin sonunda uluslar arası şirketlerde tercih edilen nitelikli ve tam kapsamlı bir yazılımcı olacaksınız. Kendi kazancınızı kendiniz belirleyeceksiniz.

 • Yazılım Uzmanlığı Kursu

  Yazılım sektörünün en geçerli platformlarını içerisinde barındıran YAZILIM UZMANLIĞI(MCSD) eğitimini tamamladığınızda yazılım dünyasında BACK END DEVELOPER yazılım geliştirme uzmanı, yazılım uzmanı, proje geliştirme uzmanı, veri tabanı programlama uzmanı gibi birçok pozisyonda çalışabilir hale geleceksiniz.

 • Frontend ve Mobil Yazılım Uzmanlığı Kursu

  Ön Yüz Geliştirme ve Mobil Alanında en geçerli platformları içerisinde barındıran FRONTEND ve MOBIL YAZILIM UZMANLIĞI eğitimini tamamladığınızda,Web ve Mobil Uygulama geliştirme dünyasında yetkin olan sayılı yazılımcılardan biri olacaksınız.

 • Python ile Yapay Zeka ve Büyük Veri Mühendisliği Kursu

  Yapay Zekâ alanında mı yoksa Veri Bilimi alanında mı Uzmanlaşmak istersiniz? Milimetrik Akademi olarak oluşturmuş olduğumuz 288 Saatlik Kapsamlı PYTHON ile YAPAY ZEKA ve BÜYÜK VERİ MÜHENDİSLİĞİ Eğitimimiz ile seçim yapmaksızın her iki alanda da uzmanlaşacaksınız.

 • Sistem Network Güvenliği ve Siber Güvenlik (CEH) Kursu

  Sistem Network Güvenlik ve CEH Eğitim Paketi Eğitimimiz sonucunda uluslar arası şirketlerde nitelikli ve tam kapsamlı bir Sistem, Network ve Siber Güvenlik uzmanı olarak yer alacak, çalışmak istediğiniz alanı kendiniz belirleyeceksiniz.

 • Yapay Zeka Uzmanlığı Kursu

  Sektör tecrübeli eğitmenlerimiz ile oluşturmuş olduğumuz Yapay Zekâ Uzmanlığı eğitimi ile siz de Dilediğiniz alanda Yapay Zekâ teknolojisi ile birlikte geliştirilen büyük projelerdeki yerinizi alın.

 • Big Data ve Data Science Kursu

  Veri bilimi ve Büyük veri eğim programını tamamladığınızda çok uluslu şirketlerde veri bilimcisi ve veri analiz uzmanı olarak çalışabileceksiniz.

 • Siber Güvenlik (Etik Hacker Olma) Kursu

  Siber Güvenlik alanında Uluslararası Seviyeye ulaşabilmeniz adına oluşturmuş olduğumuz SİBER GÜVENLİK (CEH ETİK HACKING) Eğitimini tamamladığınızda Beyaz şapkalı hacker olarak kırmızı takımda yerinizi alacaksınız.

 • React Native ile Mobil Uygulama Geliştirme Kursu

  Mobil Uygulama Geliştirme alanında çok platformlu Android ve iOS uygulamalarının geliştirilmesine imkan tanıyan bir mobil uygulama geliştirme frameworku olan React Native ile Mobil Uygulama Dünyasında yerinizi alın.

 • Dijital Oyun Yazılım Uzmanlığı Eğitimi (Game Developer)

  Milimetrik Akademi, heyecan verici bir kariyere adım atmak isteyen bireylere yönelik Dijital Oyun Yazılım Uzmanlığı Eğitimi'ni sunmaktan gurur duyar. Bu eğitim, oyun geliştirme dünyasında bilgi ve becerilerinizi artırarak, sizi profesyonel bir oyun yazılım uzmanı yapma hedefiyle tasarlanmıştır.

 • Oyun Yazılım ve Tasarım Mühendisliği (Game Developer and Game Designer)

  Oyun Yazılım ve Tasarım Mühendisliği Kursu, yaratıcı dünyasına giriş yapmak ve profesyonel bir oyun geliştirici veya tasarımcı olmak isteyenler için benzersiz bir fırsat sunuyor. Bu kapsamlı kurs, öğrencilere oyun geliştirme sürecinin her aşamasında ustalaşma şansı tanırken, C#, Unity, Blender ve ZBrush gibi önemli araçları kullanarak gerçek projeler üzerinde deneyim kazanma imkanı sağlıyor.

 • Frontend Yazılım Uzmanlığı Kursu

  Ön Yüz Geliştirme Alanında en geçerli platformları içerisinde barındıran Front End Yazılım UZMANLIĞI eğitimini tamamladığınızda, sektörün en çok tanınan yazılım şirketlerinde çalışabilir hale geleceksiniz.

 • Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi (Game Designer)

  Milimetrik Akademi'nin Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi, Blender, Z-Brush, ve Unity platformlarını kapsayan zengin içeriği ile öne çıkıyor. Eğitim, öğrencilere sektördeki en güncel becerileri kazandırmak için tasarlanmış olup, projeler ve pratik uygulamalarla öğrencilerin gerçek dünya deneyimi edinmelerini sağlar. Milimetrik Akademi ile, oyun tasarım dünyasında profesyonel bir kariyere adım atın!

 • Unity (Oyun Geliştirme) Uzmanlığı Kursu

  Bilgisayarlar, konsollar ve mobil cihazlar için video oyunları ve simülasyonları geliştirmek için kullanılan çapraz platform bir oyun geliştirme motoru olan Unity, Oyun Geliştirme Alanında En çok tercih Edilen Uygulamalardan biridir.

 • Web Yazılım Uzmanlığı Kursu

  Dünya’da çok uluslu şirketler tarafından Web Uygulamalarında en çok tercih edilen Platform olan Microsoft Tarafından geliştirilen ASP.NET ile Web yazılım geliştirmede uluslararası standartlarda Yazılımcı olacaksınız.

 • Python Programlama Kursu

  Günümüz ve Geleceğin Teknolojisi Yapay Zeka ve Veri Bilimi Büyük Veri alanlarında yer alabilmeniz için oluşturduğumuz PYTHON PROGRAMLAMA eğitimini tamamladığınızda, Dünya üzerinde en çok tercih edilen programlama dili olan Python’da uzmanlaşacaksınız.

 • C# Kursu

  .Net Dünyasına Hükmedebilmeniz adına Oluşturmuş Olduğumuz C# ile Programlama Eğitimimiz sayesinde masaüstü uygulamaları geliştirebilecek, oyun programlama ve web uygulama geliştirme alanlarına giriş yapabilecek gerekli donanıma sahip olacaksınız.

 • Java Kursu

  Yazılım Sektörünün En köklü ve en çok tercih edilen programlama dillerinden biri olan Java ile Masaüstü GUI uygulamaları, Web uygulamaları, Web Sunucuları ve Uygulama Sunucuları, mobil ve gömülü sistemler gibi alanlarda etkin bir yazılımcı olarak çalışabileceksiniz.

 • Golang ile Programlama Kursu

  Yazılım Dünyasının Yenilerinden olan, Google Mühendisleri tarafından geliştirilmiş Golang Programlama Dili açık kaynak kodlu, yüksek performanslı, çok yönlü bir programlama dilidir. Yazılım sektörünün tüm yeniliklerini bünyesinde barındıran Milimetrik Akademi olarak Oluşturduğumuz 96 Saatlik Golang Programlama Eğitimimiz Sayesinde sizler de yeni teknolojilere hakim olacaksınız.

 • PHP ve MYSQL Kursu

  Sayıları artık milyonları bulan web sitesiyle birlikte, içeriğe ulaşmak için ana kaynak internet oldu. Olağanüstü nitelikte web uygulaması ve internet siteleri oluşturmak için PHP ve MySQL Eğitimimizde siz de yerinizi alın.