İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Illustrator Kursu


Grafik Tasarım dendiğinde akla ilk gelen programlardan biri olan illüstratör, vektörel tabanlı yapısı ile dünyanın en yaygın grafik tasarım programlarından biridir. Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
30 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Illustrator Eğitimi

Illustrator eğitimimiz ile vektörel tabanda çizimler yapabileceksiniz. Eğitimimiz sayesinde; program arayüzü, nesne çizim mantığı gibi başlangıç seviyesi komutlardan kurumsal kimlik, marka tasarım, matbaa baskı teknikleri, desen çizimi, dizgi tekniği, gibi ileri seviye işlemler konusunda da uzman olabileceksiniz.

Akademi olarak hedefimiz, sizleri kurs sonunda bir markanın kurumsal kimliğini hazırlayabilen ve her türlü baskı materyalini baskı kuralları ile birlikte tasarlayabilen bir birey haline getirmek.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak illustrator programını sadece yüzeysel mantık ile değil dünya trendlerine uygun hali ile kullanmanızı sağlıyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir