İLETİŞİM:444 3 111

E-MAİL:bilgi@milimetrik.com

Kurslar

 • Fluent CFD Kursu

  FLUENT; sonlu hacimler metodu ve sayısal akışkanlar dinamiği mantığı ile çalışan en aktif analiz programıdır. Akış ve ilgili diğer fiziksel olayları modellemek için kapsamlı bir ürün paketidir. Eğitim programımızda katı modelleme yanı sıra akışkanlar, gaz ve yarı akışkanlar üzerinde analiz ve simülasyon yapabileceksiniz.

 • Ansys Kursu

  Ansys mühendislik alanında tasarım programları ile birlikte entegre olarak çalışan Dünya’nın en popüler analiz ve simülasyon programıdır. Ansys kursunu tamamladığınızda Savunma sanayisi, havacılık sanayisi, uzay sanayisi ve otomativ imalatı gibi üst düzey mühendislik gerektiren sektörlerde çalışabileceksiniz.

 • CAD/CAM/CNC Uzmanlığı

  Milimetrik Akademi olarak sektör tecrübeli eğitmenlerimiz ile oluşturmuş olduğumuz 8 ay süren CAD CAM CNC Uzmanlığı eğitimi ile siz de tasarım ve imalat sektöründe yerinizi alın.

 • Catia Kursu

  Catia mühendislik alanında kullanılan A Class AR GE programıdır. Catia Kursumuzdan mezun olduğunuz da Otomotiv, Havacılık, Savunma Sanayisi gibi birçok alana hitap ederek işinizde profesyonel olacaksınız.

 • SolidWorks ile Plastik Enjeksiyon Kalıp Kursu

  Kalıp tasarım sektörünün en çok tercih edilen Milimetrik Akademi olarak oluşturmuş olduğumuz Türkiye’nin ilk ve tek en kapsamlı SolidWorks ile Plastik Enjeksiyon Kalıp Eğitimimizi tamamladığınızda Plastik kalıp alanında hem tasarım hem de imalat bilginiz ile birlikte orta ve büyük ölçekli firmalarda kalıp tasarım ve imalat uzmanı olarak çalışabilir ya da kendi firmanızı kurabilirsiniz.

 • SolidWorks Kursu

  Solidworks Kursu

  Dünyanın en geçerli CAD Programı olan Solidworks eğitimimizi tamamlandığınız da, Kobi firmaları olarak nitelendirilen orta ölçekli firmaların tamamında yer alabileceksiniz.

 • Siemens NX Kursu

  Siemens NX Mühendislerin ve tasarımcıların en yoğun tercih ettiği CAD programlarından biridir. Kapsamlı müfredatımız ile birlikte otomotiv, havacılık, savunma sanayisi, kalıpçılık, makine imalatı, ürün tasarımı, beyaz eşya tasarımı ve imalatı alanlarında çalışabileceksiniz.

 • Grafik Tasarım ve Video Effect Uzmanlığı Kursu

  Grafik Tasarım ve Video Effect Eğitimi Kursu

  Reklam Dünyasının en önemli parçası olan Grafik Tasarım ve Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajansı, matbaa, dergi, gazete, yayınevi gibi pek çok sektörde çalışabilir hale geleceksiniz.

  Son Gönderiler