İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Video Efekt Uzmanlığı Kursu


Günümüz dünyasında reklam sektörünün vazgeçilmezi haline gelen “ video reklamcılık “ için özel olarak oluşturduğumuz Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizi tamamladığınızda; reklam ajanslarında çalışabilir, bir firmanın kadrolu personeli olarak reklam üretebilir veya freelancer olarak müşteriler elde edebilir ve iş hayatınızda yüksek gelir elde edebilirsiniz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Video Efekt Uzmanlığı Eğitimi

Sosyal mecraların artık yaygınlaşması ve reklamcılığın sosyal mecralar üzerinden yapılması sebebiyle “ Video Reklam “ artık günümüzün vazgeçilmez bir ihtiyacıdır. Bu alanda uzman olmak sizi hem sektör içerisinde kolaylıkla iş bulabilen bir tasarımcı, hem de freelancer olarak çalışabilen, kendi işini yapabilen bir birey haline getirecek. Akademimizden alacağınız eğitim ile bu sektördeki tüm kapıları size açılacaktır.

Video Efekt Uzmanlığı Eğitimimizin içerisinde After Effects, Premiere Pro ve Media Encoder olmak üzere 3 farklı program eğitimi alacaksınız. Eğitimimiz ile çekilmiş bir videoyu düzenleyebilecek, fotoğrafları hareketlendirip animasyon reklam yapabilecek, vektör nesneleri hareketlendirebilecek, yeşil perde ile çekilmiş bir video üzerine efektif işlem yapabilecek ve gerekli tüm render işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sizlere sektörün en kapsamlı Video Efekt Uzmanlığı eğitim içeriğini sunuyoruz. Kursumuz sayesinde, farklılık yaratabilecek kadar kendini gösteren tasarımlar yapabilecek, sunum haline getirdiğiniz tasarımları yüksek ücretlerde satabilecek ve portfolyo sahibi bir tasarımcı olarak iş bulabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir