İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Python Programlama Kursu


Günümüz ve Geleceğin Teknolojisi Yapay Zeka ve Veri Bilimi Büyük Veri alanlarında yer alabilmeniz için oluşturduğumuz PYTHON PROGRAMLAMA eğitimini tamamladığınızda, Dünya üzerinde en çok tercih edilen programlama dili olan Python’da uzmanlaşacaksınız.
milimetrik
96 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Python Kursu

Kolay öğrenilebilirliği ve bir çok alanda kullanıldığından dolayı  Python Programlama eğitiminde Programlamaya giriş konularından başlayarak Numpy, Pandas Seaborn, Matplotlib Anaconda ve Flask  konularında uzmanlaşmanız hedeflenmektedir. Milimetrik Akademi olarak eğitimlerimizde gerçekleştirilen sektörel projeler sayesinde Veri Bilimi Büyük Veri, Yapay Zeka ve Python ile Web Programlama Alanlarında ilerleyebilmenizi sağlayacak donanıma sahip olacaksınız.

Yazılım Dünyasının en kaliteli eğitimlerini veren Milimetrik Akademi olarak en önemli amacımız dünyada Popülerliği günden güne artan Yazılım mesleğinde sizlerin de yer almasını sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak uluslararası nitelikte sunmuş olduğumuz en detaylı eğitim içeriği ile birlikte yazılım sektörünün uzmanları olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir