İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

V-RAY Kursu


Günümüz çağında yapılan projelerde en önemli sürecin görselleştirme ile sunum aşaması olması sebebiyle sektörde en çok tercih edilen V-Ray render programı sayesinde profosyonel sunumlar oluşturacaksınız.
milimetrik
18 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

V-Ray Eğitimi

V-Ray render moturu olarak sektörde yerini almış olan en güçlü görselleştirme programlarından biridir. Görsel animasyonlar, fotorealistik görüntüler, ışıklandırma ve gölgelendirme ile birlikte kamera ayarlamasıyla birlikte mühendis ve mimarların kısa sürede en çok tercih ettiği render programı haline gelmiştir. 3 boyutlu modelleme programlarından 3dsMAX, SketchUp, Rhinoceros, Unreal Engine gibi bir çok popüler programla entegre çalışabilmesi ile lider bir render motorudur.

V-Ray render eğitimini tamamladığınızda görselliğin önemli olduğu tüm iş kollarında bulunabilir, teknolojinin tüm kazanımlarını tek bir render aracıyla elde edeceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademiden alacağınız V-Ray render eğitimi sayesinde projelerin sunum aşamasında profosyonel görseller oluşturabilecek, tasarımlarınızı hayata dönüştüreceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir