İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

PLC Programlama Kursu


Otomasyon sistemlerinin temel taşı haline gelen ve endüstride yaygın olarak kullanılan PLC; algılayıcılardan aldığı bilgiyi kendine verilen programa göre işleyen ve sonuçlarını iş elemanlarına aktaran bir mikrobilgisayar sistemidir.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

plc eğitimi

Zamanla özellikleri geliştirilerek ardışık kontrol, hareket denetimi, süreç denetimi, veri yönetimi gibi amaçlarla endüstriyel kontrol alanlarında kullanılabilir hale getirilmiştir. PLC birçok girişi ve çıkışı olacak şekilde düzenlenmiş ve elektriksel gürültülere, sıcaklık farklarına, mekanik darbe ve titreşimlere karşı daha dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. PLC’lere denetleyeceği sistemin işleyişine uygun programlar yüklenir. PLC programları, giriş bilgilerini milisaniyeler mertebesinde hızla tarayarak buna uygun çıkış bilgilerini gerçek zamanlıya yakın, cevap verecek şekilde çalışırlar.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak hazırladığımız eğitimin amacı; PLC’nin yapısını ve çalışma prensibini uygulamalı olarak anlatarak, PLC’nin kullanıldığı havalandırma ve soğutma tesisleri, paketleme ve ambalajlama tesisleri, klima ve asansör tesisleri, otomobil endüstrisi vb. birçok alanda iş bulmanızı kolaylaştırmaktır.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir