İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Otomatik Kumanda Kursu


Teknolojinin her geçen gün ilerlediği günümüzde endüstriyel alanda oldukça sık kullanılan elektrik makinelerinin verimliliğini ve kalitesini arttırmak amacıyla kullanılan kumanda devreleri için hazırladığımız eğitimde; kumanda tasarımı yapma yeteneği kazanarak otomasyon projelerini donanımsal olarak gerçekleştirebileceksiniz.
milimetrik
24 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Otomatik Kumanda Eğitimi

Otomatik kumanda eğitimi içerisinde; asenkron motor parçaları, bağlantı şekilleri ve çalışma prensipleri, asenkron motor ile ilgili arızalar, kumanda devre elemanlarının yapısı ve özellikleri, iletken kesit hesabı ve ortama uygun iletkenin seçilmesi gibi konular bulunmakta olup kumanda devrelerine ait tüm uygulamalar üzerinde durulmaktadır.

Eğitimimizin amacı; laboratuvar ortamında uygulamalı olarak kumanda devrelerinin yapısını ve çalışma prensiplerini öğretmek, pano işleme, kumanda tasarımı yapma, otomatik kumanda projelerini okuma becerisi kazandırarak endüstriyel alanda iş bulmanızı kolaylaştırmaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak hazırladığımız müfredatımızda alanında uzman ve sektör tecrübesi bulunan eğitmenlerimiz ile çok sayıda uygulama yaparak kumanda devrelerinde tamamen hâkim olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir