İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi (Game Designer)


Milimetrik Akademi'nin Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi, Blender, Z-Brush, ve Unity platformlarını kapsayan zengin içeriği ile öne çıkıyor. Eğitim, öğrencilere sektördeki en güncel becerileri kazandırmak için tasarlanmış olup, projeler ve pratik uygulamalarla öğrencilerin gerçek dünya deneyimi edinmelerini sağlar. Milimetrik Akademi ile, oyun tasarım dünyasında profesyonel bir kariyere adım atın!
milimetrik
264 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

dijital-oyun-tasarim-uzmanligi-game-designer

Milimetrik Akademi olarak, geleceğin oyun tasarımcılarını yetiştirmek amacıyla sunduğumuz Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi ile öğrencilerimize kapsamlı bir eğitim deneyimi sunuyoruz. Bu eğitim, sektörde lider olan ve kullanımı yaygın olan Blender, Z-Brush, ve Unity platformlarını içermektedir. Öğrencilerimizi bu güçlü araçlarla donatarak, oyun tasarım dünyasında kendilerine sağlam bir yer edinmelerine olanak tanıyoruz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Sizi oyun tasarım dünyasına taşıyacak kapıyı aralamaya hazır mısınız? Milimetrik Akademi’nin sunduğu Dijital Oyun Tasarım Uzmanlığı Eğitimi ile hayalinizdeki oyunları tasarlamak ve geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz becerilere sahip olabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir