İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Elektrik Elektronik Kursu


Elektrik-elektronik sektöründe çalışacak meslek grupları ya da elektrik-elektronik alanına ilgi duyan tüm kişilere yönelik hazırladığımız eğitimimizde; temel elektrik-elektronik bilgisine sahip olacak, devre elemanlarına tamamen hâkim olarak devre tasarımı yapabileceksiniz.
milimetrik
36 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Elektrik Elektronik Eğitimi

Elektrik-elektronik eğitimi içerisinde; temel elektrik ve elektronik kanunları, zayıf ve kuvvetli akım tesisatlarında kullanılan elemanlar, özellikleri ve uygulamaları, elektrik tesisatlarında arıza tespiti ve korunma yöntemleri, elektronik devre elemanları, özellikleri ve devrede nasıl kullanıldıklarına dair uygulamalar, şema okuma ve yorumlama vb. elektrik ve elektroniğe dair pek çok konu bulunmaktadır.

Eğitimimizin amacı; kurs süresi boyunca uygulamalı olarak çeşitli devreler kurarak devre elemanlarının özelliklerini, çalışma prensiplerini öğretmek, şema okumayı göstererek devrelerde oluşabilecek arızaları tespit edebilmeyi sağlamak ve temel elektrik-elektronik bilgilerini kullanarak çeşitli devre tasarımlarını uygulayabilecek ve tesisat uygulamalarında yer almanızı sağlayacak donanıma sahip olmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Oldukça fazla uygulama yapabileceğiniz laboratuvarımız ve Milimetrik Akademik olarak uzman eğitmen kadrosuyla hazırladığımız eğitim içeriğimizle elektrik-elektronik alanında kendinizi geliştirebilir, öğrendiklerinizle bir projenin herhangi bir aşamasında rahatlıkla yer alabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir