İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Autodesk 3DS Max Kursu


Autodesk 3dsMAX programı sayesinde gerçekli modeller tasarlayarak, Mimari, inşaat, endüstriyel, reklamcılık, oyun ve film sektörlerinde 3 boyut görselleştirme uzmanı olarak çalışabileceksiniz.
milimetrik
72 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

3DS Max Kursu

3dsMAX eğitimimizde; İç mekan proje modellemesi ile tüm objeleri kendiniz tasarlayacak, Hazır tefriş tasarımları ile hızlıca sahne tasarımı ve dış cephe tasarımlarıyla sahnelerinizi V-ray render motorunu kullanarak kaplama, kamera ve ışık ayarlarını gerçekleştirebilecek, Photoshop post production ile ışık ayarlarında çalışarak fotorealistik görseller oluşturabileceksiniz.

3ds MAX eğitimini tamamladığınızda 3 boyutlu modellerinizde daha gerçekçi görsel sunumlar hazırlayabilecek, büyük ölçekli firmaların 3 boyutlu görselleştirme konusunda aranılan kaliteli tasarımcı olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak 3dsMAX ile görselleştirme eğitimimiz ile tasarım ve uygulama projelerinizde eğitim boyunca öğrendiğimiz tüm komutları sektörde uygulanabilecek gerçek projeler üzerinde uygulayarak meslektaşlarınızın önüne geçiceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir