İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

BIM Manager Kursu


İnşaat – Mimari sektöründe disiplinler arası çalışma kavramlarının sıklaşması ile birlikte gelişen teknolojiyle günümüzde hızlı, güvenilir ve aynı zamanda çevre dostu yapı sistemleri ile birlikte proje yönetici olarak özel geliştirdiğimiz müfredatımız ile birlikte BIM MANAGER eğitimi sayesinde imza projelerde yer alacaksınız.
milimetrik
350 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

BIM Manager Kursu

BIM MANAGER eğitimimizde; BIM Teorik, Infraworks, Recap Pro, Formıt, Revit Architecture&Structure, Revit Mep Mekanik&Elektrik, Dynamo Studio, Autodesk Civil 3D, Navisworks, Robot Structure, Autodesk Insight, Primavera eğitimleri yer almaktadır. Türkiye’nin en kapsamlı BIM uzmanlığı eğitimi sayesinde yeni gelişmekte olan teknolojik sistemlere hakim olacaksınız. Projelerinizde zamandan %57 oranında, maliyetten %34 oranında tasarruf sağlaması ve sürdürülebilir yeşil bina uygulamasını %90 oranında desteklemesi ile birlikte lider firmalarda BIM Yöneticisi olarak çalışabileceksiniz.

BIM Manager eğitiminde hedefimiz proje ekibinin karşılaştığı teknik problemler ile projenin işleyişiyle ilgili sorunlarını çözerek proje ekibini yönlendirerek, oluşturulan veya teslim alınan BIM Modellerinin gerekli kontrol sürecini yönetmenizi sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak BIM uzmanı eğitmenlerimiz ile tamamen BIM uzmanı olmanız için geliştirilen eğitimimizde yapı sektöründe uzmanlığınızı kanıtlayarak projedeki tüm sorunları çözecek firmaların aradığı bir uzman bir mimar/mühendis olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir