İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Revit MEP Kursu


Dünya çapında kullanılan BIM tabanlı programlar arasında en çok tercih edilen Revit MEP Mekanik ve Elektrik programı ile elektrik ve tesisat çizimlerinde uygulama projesi tasarlayabileceksiniz.
milimetrik
24 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Revit Mep Eğitimi

Revit Mep Mekanik ve Elektrik eğitimimizde; Mekanik kısmında Kanal tiplerini oluşturarak başladığımız eğitimimizde, Kanal bağlantı yöntemlerini öğrenecek, boru tiplerini oluşturup boru ve vana ayarları yapacaksınız. Elektrik kısmında Kuvvetli ve zayıf akım tesisatı çizebilcek, aydınlatma ve yangın tesisatı üzerine gelişmiş tasarımlarla kendi familylerini oluşturup kendi ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımlar gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitimimizin amacı; Revit Mep eğitimi ile projede oluşabilecek aksaklıkları henüz tasarım aşamasındayken tespit ederek zaman ve maliyet tasarrufu sağlayarak, meslek grupları ile uyumlu bir şekilde çalışarak maliyet hesaplamasında hata payını minimuma indirerek, zaman kaybını önleyeceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak verdiğimiz Revit Mep eğitimimizde Mekanik ve tesisat tasarımlarında uygulanabilir projeler üzerine çalışacak ve aynı anda kendi metraj listelerinizi çıkartarak malzeme giderlerinizi planlayabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir