İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Kursu


İnşaat sektörünün en önemli alanlarından biri olan Çelik Yapılar için özel olarak geliştirdiğimiz çelik yapılar proje mühendisliği eğitimimiz ile çelik yapı tasarımı ve analizini yapabilecek, uygulama ofislerinde imza projelerde çalışabileceksiniz.
milimetrik
300 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Çelik Yapılar Proje Mühendisliği Eğitimi

Çelik yapı proje mühendisliği eğitimi içerisinde; Çelik teorik, SAP2000, Idea Statica, Tekla Structure, Revit Structure & Architecture ve AutoCAD programları ile çelik yapının statik hesaplamasını, analizini ve birleşim hesaplarını yaparak, Tasarım ve hesapları tamamlanan yapının modellemesi, imalat montaj paftasının oluşturulması, uygulama projelerine ve teknik ofis süreçlerinin tamamına hakim olacaksınız.

Eğitimimizin amacı; kurs boyunca almış olduğunuz teknik eğitim ile endüstriyel tesislerde proje hizmeti veren firmalarda iş bulmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

İnşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan programlarda öncü olan Milimetrik Akademi olarak özel bir müfredat ile geliştirilen eğitimimizde, öğrendiğiniz programlar aracılığıyla Çelik yapıların dışında Betonarme, Ahşap gibi farklı türde yapı sistemlerinin analizini de yapabilecek donanıma sahip olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir