İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Kursu


İnşaat sektöründe uygulama projelerinde yer almanız için oluşturduğumuz Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği eğitimi herhangi bir betonarme yapının tasarım, analiz ve çizim standartları üzerine lider firmalarda çalışabilir veya kendi ofisinizi açabilirsiniz.
milimetrik
272 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Beautiful Brunette Female Video Editor Works with Footage on Her Personal Computer with Big Display. She Works in a Cool Office Loft. Other Male Creative Colleague Walks in the Background.

Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Eğitimimizin içeriğinde; Etabs&Safe, Sta4CAD/IdeCAD, Revit Structure&Architecture ve AutoCAD programları bulunmaktadır. Bu programlara ek olarak betonarme eleman hesabı ve deprem hesabı gibi el hesabı ve teknik bilgi gerektiren işlemlerin yapıldığı, 2018 Deprem Yönetmeliğinin detaylı olarak anlatıldığı Betonarme Teorik eğitimini içermektedir.

Öğrenmiş olduğunuz teorik ve pratik bilgiler performansa dayalı tasarım için bir altlık görevi görecek olup mevcut yapı performansının değerlendirilmesi üzerine yapılan projelerde uzmanlaşacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

İnşa edilecek yapıların, tesislerin servis koşullarını sağlayarak, deprem, rüzgar gibi ekstrem durumlarda da yeterli donanıma gelmeleri için Milimetrik Akademi olarak özel geliştirdiğimiz Betonarme Yapılar Proje Mühendisliği Eğitimimiz ile büyük ölçekli firmalarda uzman tekniker ve mühendis olarak tercih edileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir