İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Autodesk AutoCAD Kursu


Autodesk firması tarafından geliştirilen dünya’nın en eski ve en çok kullanılan CAD programlarından olan AutoCAD programı ile 2 boyutlu ve 3 boyutlu projelerinizde teknik detaylara hakim olacaksınız. Statik Proje ofislerinde, Teknik ofislerde, üretim ve imalat sanayinde ve şantiyelerde aranılan personeli olacaksınız.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Autodesk AutoCAD Eğitimi

İnşaat ve Mimari sektöründe en çok tercih edilen CAD programı olmakla birlikte teknik ofislerde, tasarım ve imalat üzerine çalışan firmalarda ve hakediş departmanlarında büyük bir rol oynayan AutoCAD programıyla basitten karmaşığa doğru sıralayarak sıfırdan proje geliştirme tekniklerinin tamamını öğrenecek, teknik paftalarınızı alacak ve planlarınızın üzerinde çalışma imkanı yakalayacaksınız.

Eğitimimizin hedefi; yapı sektörünün her aşamasında olmak isteyen tüm mühendis, tekniker ve mimarların bilmesi gereken bu programda 3 boyutlu modelleme ile sizleri meslektaşlarınızdan bir adım önde olmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen eğitimlerimizde piyasa standartlarının üzerinde kendinden emin güçlü bir portföy ile iş ağınızı genişletmenizi sağlıyoruz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir