İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Köprü Tasarım Mühendisliği Kursu


Köprü tasarım mühendisliği eğitimi ile köprü, sanat yapıları ve bir çok yapı analizinde sektörde aranılan bir mühendis olacaksınız.
milimetrik
246 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Köprü Tasarım Mühendisliği Eğitimi

Köprü Tasarım Mühendisliği Eğitimimizde; AutoCAD, Ms Office İleri Excel ve Makro, Sap2000, Allplan Bridge kursu ve Köprü Tasarımı mühendisliği teorik eğitimden oluşmaktadır. AutoCAD eğitimi ile teknik çizim konusunda geliştirebilecek, Office programları ile kendi tablolarını yazacak, Sap2000 ile yapıların statik proje analizlerinde uzmanlaşacak, Allplan Bridge programı ile köprü tasarımının tüm aşamalarını, öngerilme ve ardgerilmeli yapıların modellerini geliştirecek, Köprü Tasarım Mühendisliği Teorik eğitimi sayesinde AASHTO LRFD, TS500 ve ACI318 kodlarını kullanarak CSI Bridge programı ile birlikte gerekli tüm çözümlemeyi sağlayabileceksiniz.

Eğitimimizin amacı; köprü, bina ve sanat yapıların deprem yüklerine göre güçlendirilmesinde, eski yapıların restorasyonlarında aktif olarak çalışan uzman bir mühendis olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sektörden gelen uzman mühendislerimizden alacağınız eğitim sayesinde sanat ve köprü yapıları üzerine uzmanlaşacak, hem trafik güvenliği hem de zemine gelebilecek zararları en aza indirgeyerek firmaların aradığı Köprü Tasarım Mühendisi olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir