İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Ansys Kursu


Ansys dünyada mühendislik alanında tasarım programları ile entegre olarak çalışan en popüler analiz ve simülasyon programıdır. Ansys kursunu tamamladığınızda Savunma sanayisi, havacılık sanayisi, uzay sanayisi ve otomotiv sanayisi gibi üst düzey mühendislik gerektiren sektörlerde çalışabileceksiniz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Ansys Kursu Eğitimi, Ansys Fluent Eğitimi,
Arge Tasarım

Ansys programının analiz ve test çalışmaları için yapılmış bir simülasyon yazılımı olması sebebiyle Ar-Ge, Tasarım, Ürün Geliştirme ve Savunma Sanayisi gibi mühendislik alanlarında yaygın olarak kullanılır. Milimetrik Akademi olarak sizlere Türkiye’nin en ayrıntılı eğitim içeriğini sektör deneyimi ile birlikte sunarak iş hayatına atılmanızı sağlıyoruz.

Kursumuzun amacı; sizleri statik analiz, dinamik analiz, serbest titreşim analizi, yorulma analizi, lineer, none lineer analizler de uzman hale getirmek ve sonrasında sizi Analiz uzmanı olarak sektöre kazandırmak. Milimetrik Akademi’nin Türkiye’nin en büyük mühendislik firmalarına danışmanlık veren ve ortak projeler içerisinde yer alan bir kurum olması sebebiyle Ansys eğitimi alabileceğiniz en köklü ve en doğru akademidir.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sizlere sektörün vazgeçilmez gerekliliği haline gelen Ansys eğitimini en detaylı haliyle sunuyoruz. Kursumuz sayesinde üretimi yapılacak olan ürünün analizlerini gerçekleştirerek gerçeğe en uygun simülasyon sonuçları edecek ve üretim sektöründe üst düzey gelirler elde edebileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir