İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Matlab & Simulink Kursu


Matlab & Simulink ile CAD programında yapmış olduğunuz modellerinizi ‘sürükle bırak’ tekniğiyle matematiksel olarak modelleyebilecek ve içerisindeki simülatör desteği ile simüle edebileceksiniz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Matlab Simulink Kursu

Matlab & Simulink çok amaçlı simülasyon ve model tabanlı tasarım için uygun bir blok diyagramı ara yüzüne sahiptir. Eğitimde simülasyon, otomatik kod oluşturma, gömülü sistemlerin test edilmesi ve doğrulanmasından diferansiyel çözücülerine kadar çalışacaksınız

Simulink size ‘Simulin Veri Objeleri’ denilen veri tiplerini kullanarak parametre değerleri ve sinyal olarak kullanarak yeni veri tipleri yaratmanıza imkan verir. Her iki veri tipini de kullanarak kendi modellerinize özgü bilgileri saklayabilir yeni veri tipleri yaratabilirsiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sektörde mekanik sistem dinamiği konusunda uzman olan eğitmenlerimiz ile ortak geliştirdiğimiz. Matlab & Sımulınk eğitimini tamamladığınızda Otomotiv, Uzay, Havacılık ve Savunma sanayi sektörlerinin lider firmalarında çalışarak kariyerinizi şekillendirebilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir