İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Siemens NX ile Plastik Enjeksiyon Kalıp Kursu


Kalıp tasarım sektörünün en çok tercih edilen kurumu olan Milimetrik Akademi olarak oluşturmuş olduğumuz Siemens NX İle Plastik Enjeksiyon Kalıp Eğitimi içerisinde Siemens NX, Siemens NX CAM, MoldWizard, Moldflow programları ile birlikte maçalı, cıgıllı, şanzımanlı, sıcak yolluklu ve daha birçok kalıp sistemleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olacaksınız.
milimetrik
156 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Siemens NX İle Plastik Kalıp Kursu

Eğitimimizin amacı plastik sektöründe kullanılan çelikleri, uygulanan ısıl işlemleri, parlatma, kaplama gibi detaylara hakim olmanız Bununla beraber kalıp maliyeti gibi fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerde de uzmanlaşmanızı sağlamaktır. Ayrıca tasarım imalat ve dolum analizleri alanında uzmanlaşacaksınız.

Eğitimimiz ile otomotiv, havacılık, savunma sanayii, beyaz eşya gibi birçok sektörde çalışabilen kalıp uzmanları olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak 2000’li yıllardan bu yana elde ettiğimiz tecrübelerimizle yoğurduğumuz eğitim içeriğimiz ile kalıpçılık sektöründe aranan niteliklerin tamamını üzerinde taşıyan tasarım ve imalat uzmanları olarak çalışma fırsatı yakalayacak yüksek gelirler elde edebileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir