İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Fluent CFD Kursu


FLUENT; sonlu hacimler metodu ve sayısal akışkanlar dinamiği mantığı ile çalışan en aktif analiz programıdır. Akış ve ilgili diğer fiziksel olayları modellemek için kapsamlı bir ürün paketidir. Eğitim programımızda katı modelleme yanı sıra akışkanlar, gaz ve yarı akışkanlar üzerinde analiz ve simülasyon yapabileceksiniz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Fluent CFD Kursu Eğitim,
Fluent CFD Kursu, Ansys Fluent Kursu

48 saatlik FLUENT CFD Eğitimimizde; 2 boyutlu ve 3 boyutlu iç dış akış analizleri, temel ısı transfer örnekleri, boru içi akış analizleri, rüzgar tribün analizlerini aşamalı olarak başlangıç, orta ve uzmanlık seviyesinde yaparak CFD uzmanı olacaksınız.

FLUENT CFD Eğitimimizin amacı; sizlerin otomotiv, havacılık, savunma sanayi, elektronik, petrol veya doğalgaz gibi sektörlere yönelik tecrübe ve deneyim kazanarak Ford, Aselsan, Roketsan, Otokar, Tüsaş, BMC Arçelik ve BSH gibi kurumsal firmalarda çalışabilmenizi sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak sektörün en kapsamlı eğitim içeriğini sunuyoruz. Yüksek mühendislik eğitimi seviyesinde ilerlettiğimiz kursumuz ile meslektaşlarınızdan bir adım önde olma fırsatını yakalayın.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir