İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Autodesk Revit Structure Kursu


Revit Structure ile teorik el hesabı da kullanarak betonarme ve çelik projelerinde imalat ve detay çizimlerini oluşturabilecek İnşaat sektöründe büyük ölçekli firmaların en çok kullandığı BIM tabanlı 3 boyutlu modelleme programına hakim olacaksınız.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Revit Structure Eğitimi

Eğitimimizde; Çelik yapılara ait birleşim detaylarını görecek, çelik projelerinin ait imalat ve kesim paftalarının oluşturulma aşamalarını görecek, Betonarme yapılara ait donatı detaylarına hakim olacak, Projelerde donatıların görevlerini ve statik projelerini hazırlayıp okuyabileceksiniz. MEP dosyaları üzerinde çakışma analizleri yapabileceksiniz. Revit Structure programı Autodesk bünyesindeki tüm programlarla  entegre çalışabilmesi sayesinde Robot Structure gibi programa projenizi aktarabilir analiz sürecinizi de gerçekleştirebileceksiniz.

Eğitimimizin amacı; 3 boyutlu yapısal modeller oluşturarak çelik ve betonarme yapı modelleri oluşturmada, tasarım aşamasından imalata kadar olan tüm kısmı tasarlamakta, pafta ve rapor hazırlayabileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak Revit Structure eğitimimizde sıfırdan başlayarak, projenin sonuna kadar olan her adımı detaylarıyla öğrenebilecek ve kendi projenizi kendiniz yapabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir