İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

3D Printer Kursu


3D Yazıcı Kursu, 3D yazıcıların temelinden ileri seviyeye kadar her aşamasını öğretir. Milimetrik Akademi'nin sunduğu bu kapsamlı eğitim ile 3D baskı dünyasında öne çıkın ve geniş kariyer fırsatları elde edin. Tasarım ve üretim yeteneklerinizi geliştirin ve sektörün aranan profesyonelleri arasında yer alın.
milimetrik
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

3D Printer Kursu, 3D Printer Eğitimi

3D Yazıcı Kursu ile geleceğin teknolojisine hakim olun! Milimetrik Akademi’nin sunduğu bu kapsamlı ve pratik odaklı eğitim, size 3D yazıcıların temelinden ileri seviyeye kadar her aşamasını öğretir. En son teknolojiler ve yazılımlar ile çalışarak, 3D baskı dünyasında öne çıkın. Tasarım ve üretim yeteneklerinizi geliştirmek ve sektörün aranan profesyonelleri arasında yer almak için hemen kaydolun!

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Bu eğitimi tamamlayan öğrenciler, geniş kariyer olanaklarına sahip olacak. 3D yazıcı operatörlüğünden ürün tasarımına, prototip üretiminden endüstriyel uygulamalara kadar birçok alanda uzmanlaşma fırsatı bulacaksınız. 3D yazıcı eğitimi ile yaratıcı ve teknik yeteneklerinizi birleştirerek, iş dünyasında yüksek talep gören bir profesyonel olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir