İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Etabs ve Safe Kursu


Milimetrik Akademi olarak; Etabs ve Safe programlarının eğitimlerini birlikte vererek, betonarme yapıların analiz ve dizaynını yapmanızı ve safe ile temel ve döşeme sistemlerinin tasarım analizini yapmanızı sağlıyoruz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Etabs ve Safe Eğitimi

Kurs çerçevesinde mimari ve statik detaylar, TS500 ve 2018 TBDY ve gerekli mühendislik detayları öğretilecektir. Kompozit yapı elemanları ve Shell yapı elemanları modellemesi yapılacak olup lineer ve non-lineer analizler uygulanmış ve uygulanmakta olan projeler üzerinden gösterilecektir.

Eğitimimizin amacı; inşaa edilecek olan betonarme ve çelik yapıların lineer ve non-lineer olarak her türlü yapıyı analiz gerçekleştirecek, seçilen şartnamelere göre ilgili ülkenin normlarına göre dizayn edebileceksiniz.

Milimetrik Akademi olarak özel müfredatımız ile betonarme yapı ve sonlu eleman analizinde sektörün lideri olan Etabs ve Safe programı ile büyük ölçekli firmaların aranılan mühendisi olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Sonlu eleman analizi ile tüm yapıların tasarım ve dizaynında kullanılacağı için özellikle yurtdışı projelerinde mühendisler için kullanılması mecburidir. Tasarım yapmak isteyen mühendisler mutlaka bilmeli ve kullanmalıdır.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir