İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Siemens NX Sac Kalıp Kursu


Sac kalıpçılığı parçalarının hızlı ve ekonomik bir şekilde istenilen özelliklerde üretilmesi için en uygun yöntemdir. Sac kalıp tasarımı yapılırken atılacak her adım bu modülün içinde standardize edilmiş bir şekilde kullanılmaktadır.
milimetrik
170 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Siemens NX - Sac Kalıp

Bu eğitimin içerisinde ürünlerinin kalitesini arttırma, üretim maliyetlerini azaltma, kalıp tasarımı için karmaşık geometrileri ve kompleks şekilleri oluşturma becerilerini kazanacaksınız. Bu sayede maksimum verimlilik ve kalitede tasarımları uygulayıp, değiştirip optimize ederek imalat sürecine aktarabileceksiniz.

Sac metal kalıpçılığı eğitiminin sonunda kullanılan standart kalıp elemanlarını öğrenecek, kesme, bükme, çekme ve progresif kalıplara ait hesapları ve tasarımın boyutlandırılmasını da öğreneceksiniz. Malzeme seçimini, malzeme dayanımını ve doğru pres seçimini yapıyor olacaksınız. Bu sayede otomotiv, havacılık, savunma sanayi ve beyaz eşya sektörlerinde aranan bir Sac kalıp Uzmanı olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Türkiye’nin en büyük Akademisi olan Milimetrik Akademi bünyesinde tamamen mühendislik içeriği odaklı hazırlanmış olan Siemens NX Sac Kalıp eğitimi sayesinde sektörde önde gelen firmalarda çalışabilecek veya kendi işinizi kurabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir