İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Mekatronik Mühendisliği Kursu


Makine, elektrik-elektronik, bilgisayar ve yazılım teknolojilerinin bir ürün veya makine üzerinde birleşerek bütünleşmesini sağlamakta olan Mekatronik Eğitimi ile birlikte akıllı makinelerin ve robot endüstrisinde çalışabileceksiniz.
milimetrik
348 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Mekatronik Mühendisliği

Eğitimimizde; Solidworks, Elektrik/Elektronik, Otomatik Kumanda, PLC Programlama, Servo ve Step Motor, Pnömatik ve Elektropnömatik, Matlab&Simulink eğitimleriyle birlikte C# programlama dilini öğreneceksiniz. Üretim, otomasyon, yazılım ve robotik alanlarda aktif olarak kullanılan programlarla geliştirdiğimiz Mekatronik Eğitimi sayesinde sektörde tam donanımlı hala geleceksiniz.

Mekatronik Eğitimi sayesinde zaman, kaynak ve iş gücünü ekonomik kullanabilen, aynı zamanda günümüz teknolojisini ve mühendislik üretkenliğini kullanarak teknolojik tasarımlar yapabilen kaliteli mühendis ve tekniker yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak kapsamlı bir müfredat ile geliştirdiğimiz Mekatronik eğitimimiz ile ortamdaki değişimleri algılamakta ve algıladığı bilgileri yorumlamayı öğrenecek, tasarım ürünleri, basit işlevsel makineler yerine çeşitli koşullara uyum sağlayabilen yetenekli sistemler oluşturabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir