İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Lumion 3D Kursu


Lumion 3D programı ile 3 boyutlu modellerinizin malzeme atama, ışıklandırma ve peyzaj tasarımlarını gerçekleştirecek olup gerçekçi render alabileceksiniz.
milimetrik
24 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Lumion Eğitimi

Lumion 3D programı dünyanın en hızlı 3D render, animasyon görselleştirme aracıdır. Eğitimimizde; Tasarımlarınıza obje atama, ışıklandırma ve aydınlatma elemanlarını atıp hızlı render sonuçları görebilecek, fotorealistik efektlerle proje tasarımlarınızı renklendirebileceksiniz. Dünya’nın en geniş bitki kütüphanesine sahip programda orman sahnelerinden kentsel mekanlara, insan ve dış mekan donatıları ve daha bir çok kategoriden objeler ile sahnelerinizi kurgulayabileceksiniz.

Amacımız; 3 boyutlu mimari modellerin yoğunluğu çoğunlukla sanal ortamda gerçekleşmesi sebebiyle sektördeki iş hızımızı genişletmek için oluşturulan Lumion 3D programında uzman olmanızı sağlamaktadır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak gelişen mimari tasarım yöntemlerini araştırarak kaliteli renderler konusunda gelişmeniz için müfredatımıza eklediğimiz Lumion 3D eğitimi sayesinde sektörde aranılan görselleştirme uzmanı olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir