İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Golang ile Programlama Kursu


Yazılım Dünyasının Yenilerinden olan, Google Mühendisleri tarafından geliştirilmiş Golang Programlama Dili açık kaynak kodlu, yüksek performanslı, çok yönlü bir programlama dilidir. Yazılım sektörünün tüm yeniliklerini bünyesinde barındıran Milimetrik Akademi olarak Oluşturduğumuz 96 Saatlik Golang Programlama Eğitimimiz Sayesinde sizler de yeni teknolojilere hakim olacaksınız.
milimetrik
96 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Golang Eğitimi

Yazılım bilgisi hiç olmayan kişiler de düşünülerek hazırlanan müfredatımızda kurs bitiminde tam donanımlı bir Golang geliştiricisi olmaları hedeflenmiştir.

Kursumuz üç aşamadan oluşmaktadır. Birinci kısımda Golang dilinin yapısı ile temel konular işlenmektedir. İkinci adımda artık Golang ile uygulamalar geliştirilmeye başlanıp sektör ile paralel ilerleyen konular işlenmektedir. Kursun son kısmında ise Golang ile artık profesyonel konulara girilmekte ve kursiyerlerin sektördeki uygulamaları deneyimleme fırsatları yaratılmaktadır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Ülkemizde ve Dünya’da özellikle e-ticaret siteleri, anlık çoklu kullanıcılı sistemlerde ve büyük verilerin barındığı sistemlerde kullanılan Golang ile Değişen Yazılım dünyasının yeni yazılımcılarından biri olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir