İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Tasarım Mühendisliği Kursu


Mühendislik ve İmalat sektörü için sektör tecrübeli eğitmenler ile oluşturduğumuz Tasarım Mühendisliği eğitimimiz ile tasarım programları üzerinde uzmanlaşabilecek ve büyük şirketlerin AR-GE departmanlarında Mühendis olarak çalışabileceksiniz.
milimetrik
378 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Tasarım Mühendisliği Kursu

Eğitim içeriğimizde; Solidworks, Catia, Siemens NX, 3DExperience, Fusion 360, AutoCAD, Solidworks & Catia, Catia ile TOGG Tasarım eğitim programlarımızı tamamlayarak Tasarım Uzmanı olabileceksiniz. Aynı zamanda programlara hakim olacağınız gibi sektörün gerektirdiği tasarım ve üretim tekniklerine de hakim olacaksınız.

Bu eğitimimizi alarak makine imalatı, savunma sanayi, havacılık, otomotiv ve endüstri sanayisi gibi üretim alanının her aşamasında çalışabilen kalifiyeli bir mühendis olarak hayal ettiğiniz büyük projelerde imza sahibi olabilirsiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Türkiye’nin en büyük Akademisi olan Milimetrik Akademi bünyesinde hazırlanmış olan ve tamamen mühendislik içeriği barından Tasarım Mühendisliği eğitimi ile projeler gerçekleştirerek sektöre yön veren mühendis olun.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir