İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Analiz Mühendisliği Kursu


Dünya’nın en popüler mühendislik dallarından biri olan Analiz Mühendisliği eğitim programı ile bir projenin üretimi yapılmadan önce dayanıklılık, ısı transferi ve matematiksel hesaplamaları gibi çeşitli analizlerinin tamamına hakim olan bir Analiz Uzmanı olarak çalışabileceksiniz.
milimetrik
192 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Ansys Kursu Eğitimi

Eğitim içeriğimizde; Ansys, Fluent CFD, Matlab & Simulink ve 3DExperience Simulia programları ile Sonlu elemanlar yöntemi, sonlu hacimler metodu, matematiksel hesaplama formülleri gibi teorik bilgilerle uzmanlaştıktan sonra reel projelerde statik, dinamik, serbest titreşim, yorulma, mukavemet, burkulma, explisit (çarpışma) lineer ve none lineer analizlerinin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Eğitimimizin nihai amacı; Makine imalatı, savunma sanayi, havacılık, otomotiv ve endüstri sanayisi gibi üretim alanının her aşamasında çalışabilecek kalifiyeli ve nitelikli bir mühendis olmanızdır. Bu eğitimle hayal ettiğiniz büyük projelerde imza sahibi olabileceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Türkiye’nin en büyük Akademisi olan Milimetrik Akademi bünyesinde sizler için hazırlanan ve tamamen mühendislik odaklı Tasarım, Analiz ve İmalat Mühendisliği eğitimi ile projeler gerçekleştirerek sektöre yön veren bir mühendis olmaya hazır olun.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir