İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Arduino Kursu


Elektronik sektörünün başlıca programlama platformu olan Arduino için özel olarak hazırladığımız Arduino eğitimi ile kolaylıkla programlama yapabilecek, analog ve dijital sinyalleri işleyebilecek, robotik sistemler geliştirebilecek ve pek çok proje tasarlayabileceksiniz.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Arduino Eğitimi

Arduino eğitimi içerisinde; Arduino’yu tanıma, kurma, test etme, programlama, dijital ve analog giriş-çıkış fonksiyonları, LCD ekran fonksiyonları, ışık, sıcaklık, nem vb. ölçümü, Arduino’yu web tarayıcı üzerinden kontrol etme ve seri haberleşme birimi temelleri konuları bulunmakta olup eğitim süreci boyunca bolca uygulama yaparak Arduino’ya tamamen hakim olacaksınız.

Eğitimimizin amacı; kurs boyunca teorik eğitimin yanı sıra yapılan uygulamalar ile Arduino kullanımına tamamen hâkim olma ve Arduino kullanarak çeşitli projelerde rahatlıkla yer alabilmenizi sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak elektronik sektörünün oldukça sık kullanılan platformu olan Arduino için özel olarak hazırladığımız eğitimimizde öğrendiğiniz içerikler ile yukarıda bahsedilen uygulamalar dışında akıllı bina otomasyonu, Infrared kumandalarla gelen verileri okuma, servo ve step motor kontrol uygulamaları, reklam panoları geliştirebilir; cep telefonu vb. cihazlar üzerinden kontrol edilebilir sistemler oluşturabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir