İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Pro Engineer Creo Kursu


Creo üç boyutlu modellemeler oluşturmak için kullanılan bir CAD programıdır. Ürün tasarımı ve geliştime süreclerini hızlı ve etkin bir şekilde oluşturabilmeye imkan veren kullanıcı dostu bir programdır. Mühendislik ve tasarımı gerektiren her alanda etkin bir şekilde kullanılabilmektedir.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Pro Engineer Creo Eğitimi

Üç boyutlu modeller, serbest yüzey modelleme, montaj ve animasyon gibi geniş yelpazeli bir kullanım alanı sunmaktadır. Cad ve Cam entegrasyonu sayesinde modellerinizde düzenlemeler yapabilir ve farklı bir yazılıma ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Eğitimimizin amacı;  Verimlik, maliyet ve uygulanabilirlik açısından çok daha hızlı ve avantajlı tasarımlar oluşturarak sektörde fark yaratabilmenizdir. Creo eğitimden sonrasında üst seviyedeki şirketlerin aradığı bir mühendis olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak deneyimli eğitmenlerimizle birlikte hazırladığımız Creo eğitim müfredatımız otomotiv, makine imalatı, kalıpçılık, tarım araçları üretimi, havacılık ve her türlü ürün geliştirme sürecine yönelik çok geniş bir çalışma alanı sunmaktadır.  Bu eğitimi alarak sektörde ender bulunur bir tasarımcı olabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir