İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Inventor Kursu


Gelişen tasarım dünyası ve sektörel yeniliklerle beraber artık çoklu yazılım bilgisine verilen önem artmaktadır. Milimetrik Akademi’den alacağınız bu eğitimde yoğun sektörel uygulamalarla birlikte ürün tasarımı alanında da uzmanlaşarak Generative Design (Üretken Tasarım) gibi yapay zeka destekli tasarımlar yapabilen ve piyasa şartlarında aranan bir tasarımcı olacaksınız.
milimetrik
48 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Inventor Kursu

Eğitim içeriği katı modelleme, yüzey modelleme, animasyon, montaj, sheet metal gibi programın tüm modüllerini kapsamaktadır.  Ayrıca kalıp tasarım, teknik resim çıkarma, çelik konstrüksiyon gibi alanlarda da bilgi sahibi olarak sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz

Eğitimimizin amacı; tasarım süreci ve ürün geliştirme maliyetini azaltıp hız ve kalite konusunda fark yaratan bir tasarım uzmanı olmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Tasarım ve Üretim sektörü için olmazsa olmaz 3 farklı alanı tek bir eğitim programında birleştiren CAD CAM CNC uzmanlığı eğitimi ile tasarım, uygulama ve imalat alanlarında çalışabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir