İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Pnömatik ve Elektropnömatik Kursu


Otomasyon sistemlerinin temel taşı haline gelen ve endüstride yaygın olarak kullanılan PLC; algılayıcılardan aldığı bilgiyi kendine verilen programa göre işleyen ve sonuçlarını iş elemanlarına aktaran bir mikrobilgisayar sistemidir.
milimetrik
24 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

pnömatik ve elektro pnömatik eğitimi

Pnömatik ve elektropnömatik eğitimi içerisinde; pnömatik ve elektropnömatik devre elemanları, iç yapısı ve çalışma prensipleri, devrelerde meydana gelebilecek arızaları tespit edebilme ve giderme, devre elemanlarının bakımı ve bakım sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar vb. pek çok konunun üzerinde durulmakta ve çeşitli uygulamalar yapılmaktadır.

Eğitimimizin amacı; kurs süresi boyunca pnömatik ve elektropnömatik devre elemanlarını öğreterek devreye uygun elemanı rahatlıkla seçebilme, pnömatik ve elektriksel şemayı rahatlıkla çizebilecek beceriyi kazandırma, pnömatik ve elektropnömatik konularına tamamıyla hâkim olmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak alanında uzman ve tecrübeli eğitmenlerimiz ile hazırladığımız müfredatımız ile projesi veya şeması verilen elektropnömatik bir sistemi TSE, iş güvenliği standardı ve tekniklerine uygun olarak tasarlayabileceksiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir