İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Tasarım Analiz ve İmalat Mühendisliği Kursu


Türkiye’nin en kapsamlı mühendislik eğitimi olan TASARIM ANALİZ ve İMALAT MÜHENDİSLİĞİ eğitimimiz ile üretimi yapılacak olan ürünü tasarımını, analizlerini ve üretim imalat ile ilgili her türlü hesaplamasını yapabileceksiniz. Başka hiçbir kurumda bulunmayan kapsamlı eğitimimiz sayesinde üst düzey şirketlerde işe girebileceksiniz.
milimetrik
720 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Tasarım Analiz ve İmalat Mühendisliği Kursu

Eğitim içeriğimizde; Solidworks, Catia, Siemens NX, Ansys, Fluent CFD, 3DExperience Simulia, Fusion 360, AutoCAD, Matlab & Simulink, Siemens NX CAM, Powermill, CNC Kodlama ve Uygulama, 3DExperience Solidworks & Catia, Catia ile TOGG Tasarım ve SolidCAM programlarının tamamına hakim olarak tam donanımlı bir mühendis haline geleceksiniz.

Bu eğitimimizi alarak makine imalatı, savunma sanayi, havacılık, otomotiv ve endüstri sanayisi gibi üretim alanının her aşamasında çalışabilen kalifiyeli bir mühendis olarak hayal ettiğiniz büyük projelerde imza sahibi olabilirsiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Türkiye’nin en büyük Akademisi olan Milimetrik Akademi bünyesinde hazırlanmış olan tamamen mühendislik içeriği barından Tasarım Analiz ve İmalat Mühendisliği eğitimi ile projeler gerçekleştirerek sektöre yön veren mühendis olun.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir