İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Rhinoceros Grasshopper Kursu


Rhinoceros Grasshopper eğitimimiz ile algoritmik biçim araştırması ve gerçek zamanlı parametrik modellemeler yapabilecek, projenin bilgilerini belirli parametreler ile tanımlayarak üzerinde sonsuz değişiklik yapma imkanına sahip olacaksınız. Mimari, Endüstri ve takı tasarımı gibi alanlarda yerinizi alacaksınız.
milimetrik
36 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Rhinoceros Grasshopper EğitimiEğitimi

Ünlü mimar Zaha Hadid’in de bütün organik yapı modellemelerinde kullandığı Grasshopper ile organik yüzeyler modelleme tekniklerini öğrenerek herşeyi  modelleyebilirsiniz. Grasshopper programı ile modellerinizde pratik ve parametrik bir şekilde oluşturacağınız için zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Diğer programlarla modelleyip üretime aktarılamayan modellerinizi Grasshopper ile üretime yönelik tasarımlar haline getireceksiniz.

Eğitimdeki hedefimiz eski kalıplardan çıkıp, daha modern, daha düşündürücü, hayal gücünüzü zorlayan ütopik yapılarda çalışmanızı sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak özel oluşturduğumuz Grasshopper eğitimimizde gelişen yapı sektöründe sınır tanımayan farkındalık yaratan hayallerimizin projelerini sadece tasarım aşamasında bırakmayıp uygulanabilir projeler haline getirecek mesleki anlamda kendinizi daha ileri boyuta taşıyacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir