İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

SolidWorks ile Prograsif Sac Metal Kalıp Kursu


Solidworks ile Prograsif Sac Kalıp Eğitim programımızı tamamladığınızda Avrupa standartlarında kalıp tasarımları yapacak Kalıpçılık sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz. Üst düzey kalıp imalatı yapan şirketlerde çalışabilecek veya kendi işinizi kurabileceksiniz.
milimetrik
182 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Solidworks ile Prograsif Sac Kalıp Tasarımı

Prograsif sac metal kalıp tasarımında; açılım alma, bant düzeni, iç içe geçirme, teknik resim, kesme, sıvama, delme ve bükme gibi prograsif kalıp uygulamalarını öğreneceksiniz. Kalıpçılık sektöründe yaygın olarak kullanılan Solidworks, SolidCAM ve Logopress3 programlarında ileri seviye kullanıcı olarak kalıp tasarım uzmanı olacaksınız.

Eğitimimizin amacı Prograsif sac kalıp tasarımında, sac metal şekillendirmede, sac metal bükme ve imalatında tam bir uzmanlık seviyesine gelmenizdir. Eğitimim içeriğindeki son derece ince işçilik gerektiren kalıp örnekleri ve uygulamaları sayesinde kalıp tasarım ve imalat sektöründe uzmanlık seviyesine geleceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi Öğrencilerine özel olarak oluşturulan Prograsif Sac Metal Kalıp Tasarım eğitimi ile mühendislik seviyesinde kalıp tasarımı ve imalat eğitimi almış olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir