İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Sistem Uzmanlığı Kursu


Bilişim sektörünün en geçerli platformlarını içerisinde barındıran Sistem Uzmanlığı eğitimini tamamladığınızda günümüzün sistem üreticileri olarak gösterebileceğimiz Microsoft, Huaweii, VMware gibi bilişim üreticilerini kullanabilen uzmanlar olacaksınız.
milimetrik
240 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Sistem Uzmanlığı Eğitimi

240 Saatlik Sistem uzmanlığı eğitimi içerisinde;Bilişim alanı ve fiziksel donanım ile ilgili tüm özellikleri ve kurulumları uygulamalı ve teorik olacak şekilde detaylı olarak anlatılacaktır. Bilişim alanında kullanılan network işleyişi, temel başlıklar, temel protokoller, açıklamaları, kullanım alanları ve önemleri gibi süreçler işlenecek, Sanallaştırma üzerinde Microsoft Azure, VMware olmak üzere sanallaştırma platformlarının detaylı aktarımı sağlanıp, Server işletim sistemleri nelerdir, versiyonları, aralarındaki farklılıklar, kurulumu, konfigürasyonu, işleyişi ve tek tek role olarak servislerin kurulumları detaylı ve uygulamalı anlatımı yapılarak eğitimimiz tamamlanacaktır.

Kurum olarak en önemli amacımız dünyada günden güne artan Sistem Uzmanı açığını en aza indirgemek ve sizlerin yüksek gelirler elde etmesini sağlamaktır.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak uluslararası nitelikte sunmuş olduğumuz en kapsamlı eğitim içeriği ile birlikte hem iş hayatınızda hem de Özgeçmişinize bireysel olarak projelerinizi tamamlamış bir birey olarak diğer adaylardan önde bir kariyer imkanına sahip olacaksınız.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir