İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Python ile Yapay Zeka ve Büyük Veri Mühendisliği Kursu


Yapay Zekâ alanında mı yoksa Veri Bilimi alanında mı Uzmanlaşmak istersiniz? Milimetrik Akademi olarak oluşturmuş olduğumuz 288 Saatlik Kapsamlı PYTHON ile YAPAY ZEKA ve BÜYÜK VERİ MÜHENDİSLİĞİ Eğitimimiz ile seçim yapmaksızın her iki alanda da uzmanlaşacaksınız.
milimetrik
288 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Python ile Yapay Zeka ve Büyük Veri Mühendisliği Kursu

Hedefimiz sizleri Yapay zeka ve Veri Mühendisliği alanlarında yetkin hale getirmektir. Eğitim süreci ilk olarak 96 saat süren Python programlama dili ile temel oluşturmaktır. Python ile oluşturduğumuz programlama temelimizin devamında 96 saat süren yapay zeka uzmanlığı eğitiminde machine learning, deep learnig,Regresyon, tek ve çok katmanlı algılayıcılar ve aktivasyon fonksiyonları üzerinde durarak günümüzün yapay zeka projelerini geliştirebilecek ve insanlığın geleceğine yön verebileceksiniz.Son olarak 96 Saatlik Big data Datascience eğitimimizde ise Veri bilimi ve Veri mühendisliğinde kullanılan Numpy, Pandas, Matplotlib, Seaborn, Tensorflow,Hadoop,Apache Kafka Cloud, Elasticsearch ve Kibana Cloud, PySpark konularıyla projeler geliştirilip Veri Bilimi ve Büyük Veri alanında aranan tüm niteliklere sahip olacaksınız.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak uluslararası nitelikte sunmuş olduğumuz en kapsamlı eğitim içeriği ile birlikte İş Dünyasındaki niteliklerinizi arttırarak rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlamaktadır.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir