İLETİŞİM:0216 418 67 43

E-MAIL:bilgi@milimetrik.com

Mimari Tasarım Uzmanlığı Kursu


Mimari Tasarım Uzmanlığı Eğitim Paketini tamamladığınızda 3 boyutlu sahne tasarımlarında, BIM tabanlı modellerde, teknik resim ve animasyonlarınızı kendiniz geliştirecek, projelerinizde imza sahibi olacaksınız.
milimetrik
324 Saat
Sertifika
8 Öğrenci
Description Sıfırdan Uzmanlığa

Kurs Tanımı

Mimari Tasarım Uzmanlığı

Mimari Tasarım Uzmanlı Eğitimimizde; 3dsmax ile 3 boyutlu gerçekçi tasarımlar, Revit Arch&Structure ile uygulama ve ruhsat projeleri, Rhinoceros programı ile amorf dizaynlarda, Sketchup ile hızlı modeller,  AutoCAD programı ile teknik resim, Lumion 3D ile animasyon ve peyzaj çalışmalarınızı gerçekleştireceksiniz. Projelerdeki tüm detayları aktif olarak sizin tasarımından oluşacak olup görsel sunumlarında en profesyonel render programı olan V-ray ile sunuma hazırlayacak, Photoshop Post Production ile planlarınızı oluşturacaksınız.

Eğitimimizi tamamladığınızda Türkiye ve Dünya’da en çok kullanılan tasarım ve animasyon programlarını öğrenecek, kendi projelerinizi geliştireceksiniz.

Neden Bu Kursu Almalısınız?

En iyi yatırım kendine yatırımdır

Seni artık iş görüşmelerine çağıracaklar

Büyük şirketlere girmen veya terfi alman çok kolay olacak

Türkiye standartlarının çok üzerinde kazancın olacak.

Geleceğinin danışmanlığını yapalım

Kursa verdiğin ücretin çok daha fazlasını geri kazanacaksın

Milimetrik Akademi olarak özel geliştirdiğimiz Mimari Tasarım Uzmanlığı eğitimimiz ile portföyünüzü genişleterek kendi mimari tasarım ofisinizi kurabilir, lider firmaların aradığı tasarımcı olabilirsiniz.

Kursta Yapılacak Projeler

İlginizi Çekebilir